Kalite Politikamız

MİSYONUMUZ

DATE Mühendislik Tic. Ltd. Şti. kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standartlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun Proje çalışmaları yürütmeyi ayrıca konusunda Türkiye’ de öncü olmayı misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

DATE Mühendislik Tic. Ltd. Şti. bünyesinde yönetmelik ve yasalara uygun olarak kurduğumuz sistemimiz; uzman kadrosu ve ekip ruhu ile vereceği ölçüm çalışmaları yapmak suretiyle taahhüdü altındaki projeleri tarafsız, doğru, amacına uygun ve en kısa zamanda bitirme garantisiyle sürekli olarak hizmet alanını geliştirmek, kurumsal kimliği konusunda öncü olmayı vizyon edinmiştir.

KALİTE HEDEFLERİMİZ

DATE İş Sağlığı ve güvenliği & İSG Ölçüm Laboratuvarı Yönetimi;
Müşteriye verilen deney hizmetlerinde müşteriye sunulan deney metotlarına ve müşterinin şartlarına uygun olarak hatasız ve profesyonel çalışma ile sunduğu hizmetin kalitesini en üst düzeyde tutacaktır.
İlgili yasalar dikkate alınarak ulusal ve uluslararası standartlarda sürekli gelişme gösteren tarafsız, bilimsel ve ülke şartlarına hitap eden kalite politikasını benimsemiş ve taahhüt altına almıştır. Firmamız laboratuarında TS EN ISO/EC 17025 standardına uygun olarak Ülkemizde yasa gereği veya özel istekler sonucunda istenecek İşçi sağlığı İş Güvenliği ölçümlerini tarafsız, doğru, bilimsel ve güvenilir bir şekilde yapmayı kendine hedef seçmiştir. Deney çalışmalarında yer alacak olan personelin, kalite dokümantasyonunda belirlenen politika ve prosedürlerin çalışmaları sırasında uygulamalarını sağlayacak eğitimler düzenlenir.
Personel sürekli eğitime tabi tutulacak, seminerlere katılımı sağlanarak konusunda uzmanlaşması sağlanacaktır. Akreditasyon koşullarında çalışan bir laboratuar ile sürekli karşılaştırmalı ölçümler yapılacak, kalibrasyona önem verilecek, hatasız ve profesyonel çalışma sağlanacaktır.
Günün değişen koşullarını takip edebilen ve ayak uydurabilen, vizyon ve misyonundaki prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeden, konusunda öncü bir kuruluş olmayı ve laboratuvar çalışmalarında TS EN ISO/IEC 17025 standardına uymayı taahhüt eder.

Laboratuvar Müdürü